Aktualności

 

 

 Miło nam Państwa poinformować o zdobyciu przez naszą firmę Trans-Ferbud s.c. tytułu Superdekarz 2015, już po raz drugi z rzędu.    Firma Monier Brass, organizator tego plebiscytu, przyznała naszej firmie tytuł zwycięzcy regionalnego.  Dziękujemy Szanownym Klientom  i Współpracownikom za zaufanie i zaangażowanie.

Trans-Ferbud s.c. zaprasza do korzystania ze swoich usług.

 

 

Pragniemy  Państwa poinformować, że od 2016 roku nasza firma zmieniła lokalizację, z placu przy szkole w Malawie, na nowe miejsce znajdujące się w tej samej miejscowości przy drodze na Słocinę. Jesteśmy obecnie na etapie budowy naszej siedziby. W razie problemów z trafieniem proszę o kontakt  telefoniczny  pod numerem 500 668 099.

Kazimierz Czerkies

 

 

 Miło nam Państwa poinformować, że firma Trans-Ferbud s.c. zdobyła Nagrodę Superdekarz 2014 jako zwycięzca regionalny w szóstej już edycji konkursu dla dekarzy organizowanego przez firmę Monier Brass. Dlaczego Superdekarz? Ponieważ nasza firma zamontowała najwięcej dachówek i akcesoriów dachowych firmy Brass w regionie. Wszystkim Klientom i Współpracownikom pragniemy złożyć podziękowanie za przyczynienie się do tego sukcesu. Wierzymy przy tym jednocześnie, że liczba klientów naszej firmy będzie rosła. Zapewniamy klientom zadowolenie, rzetelność wykonania, a także usługi dekarskie na najwyższym poziomie. Dziękujemy Państwu za zaufanie, które jest niezbędne dla rozwoju naszej firmy.

Szanowny Kliencie, Trans-Ferbud jest marką, na którą możesz liczyć!

 

 

Copyrights © 2019 TRANS - FERBUD S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.