Godziny otwarcia: Pon - Pt: 7:00 - 16:00  Zadzwoń: +48 500 688 099

Aktualności

Promocja VELUX

Targi budownictwa EXPO DOM 2019

Chcemy państwa poinformować że 22-24 marca 2019 wraz z firmą SAWE specjalizującą się w prefabrykowanych wiązarach dachowych, byliśmy obecni na największych organizowanych przez MTR targach EXPO DOM. Pod dachem rzeszowskiej Hali Podpromie prezentowaliśmy pokrycia dachowe oraz akcesoria z naszej oferty. Jest nam miło że mogliśmy odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i zaprosić do współpracy.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska.

Zmiana lokalizacji firmy

Pragniemy  Państwa poinformować, że od 2016 roku nasza firma zmieniła lokalizację, z placu przy szkole w Malawie, na nowe miejsce znajdujące się w tej samej miejscowości przy drodze na Słocinę. Jesteśmy obecnie na etapie budowy naszej siedziby. W razie problemów z trafieniem proszę o kontakt  telefoniczny  pod numerem +48 500 688 099.

Kazimierz Czerkies

Tytułu Superdekarz 2015

Miło nam Państwa poinformować o zdobyciu przez naszą firmę Trans-Ferbud s.c. tytułu Superdekarz 2015, już po raz drugi z rzędu. Firma Monier Braas, organizator tego plebiscytu, przyznała naszej firmie tytuł zwycięzcy regionalnego. Dziękujemy Szanownym Klientom  i Współpracownikom za zaufanie i zaangażowanie.

Trans-Ferbud s.c. zaprasza do korzystania ze swoich usług.

Nagrodę Superdekarz 2014

Miło nam Państwa poinformować, że firma Trans-Ferbud s.c. zdobyła Nagrodę Superdekarz 2014 jako zwycięzca regionalny w szóstej już edycji konkursu dla dekarzy organizowanego przez firmę Monier Braas. Dlaczego Superdekarz? Ponieważ nasza firma zamontowała najwięcej dachówek i akcesoriów dachowych firmy Braas w regionie. Wszystkim Klientom i Współpracownikom pragniemy złożyć podziękowanie za przyczynienie się do tego sukcesu. Wierzymy przy tym jednocześnie, że liczba klientów naszej firmy będzie rosła. Zapewniamy klientom zadowolenie, rzetelność wykonania, a także usługi dekarskie na najwyższym poziomie. Dziękujemy Państwu za zaufanie, które jest niezbędne dla rozwoju naszej firmy.

Szanowny Kliencie, Trans-Ferbud jest marką, na którą możesz liczyć!

Malawa 758
36-007 Krasne

Tel. 500 688 099
transferbud@interia.pl

© 2020 TRANS-FERBUD